ÜRETİM

Kaliteli Ürün, Bilinçli Üretim

Ferah Triko Tekstil 1972 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden günümüze çağın gereksinimlerine ve ar-ge ye önem vererek entegre bir triko üretim tesisine sahip olan Türkiye'nin en büyük üreticilerinin arasına girmiştir. Yenilikçi vizyonu, hızlı öğrenme ve sonuç odaklı çalışmaları sayesinde sürekli olarak büyüyen ve gelişen bir yapısı ile yarınlarına sağlam adımlarla iletlemektedir.

AR-GE
Daima çalışan ve yatırım ile desteklenen en güçlü yanımız. Nitelikli ürünler üretiyor, sürekli gelişerek büyüyoruz.
Tasarım
Nitelikli tasarım ekibimiz ile yenilikçi, özgün ve trend tasarımlarla saf ve doğal iplikleri birer koleksiyon haline getiriyoruz.
Dokuma
Son teknoloji triko dokuma makineleri ile donatılmış tam entegre tesisimiz ile triko alanında ürün grubu ayırt etmeksiniz özen ve özveri ile üretiyoruz.
Konfeksiyon
Eğitimli ve profesyonel iş gücümüz, yaşam tarzını hassas ve tizizlik üzerine belirlemiş ekibimiz ile üstün kaliteyi en iyi işçilikle buluşturuyoruz.
Yıkama & Ütü
Sektörümüzün en hassas işlemini büyük bir dikkatle hammadenin doğal dokusuna zarar vermeden uyguluyor, modern teknolojimiz ile ürün kalitemizi uzun yıllar korumasına yardımcı oluyoruz.
Teslimat
Ferah Triko olarak en temel prensibimiz, en iyi işçilik ve yüksek kaliteli hizmetimiz ile teslim etmiş olduğumuz her siparişimiz söz verdiğimiz gibi.. Tam zamanında